Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

On the Deck

Set Descending Direction

Grid List

per page
Set Descending Direction

Grid List

per page

Oferujemy noże żeglarskie oraz inne akcesoria, dzięki którym korzystanie z pokładu będzie znacznie bardziej komfortowe. W asortymencie znajdują się wyselekcjonowane produkty znanych wśród żeglarzy marek, takich jak m.in. Wichard, Marine Business®, Victorinox. Elementy są wykonane przede wszystkim z materiałów odpornych na działanie wilgoci: stali nierdzewnej, sztucznej skóry, poliestru czy skóry naturalnej. W przypadku produktów, wewnątrz których możesz przechowywać kosmetyki, elektronikę czy jedzenie, producenci zatroszczyli się o wodoszczelność lub wodoodporność. Dzięki nim możesz schować w pojemnikach rzeczy, które nie powinny mieć styczności z wodą, czyli np. telefony, laptopy, tablety, ale także leki czy pieniądze.

Jakie akcesoria dla żeglarzy znajdują się w ofercie?

W ofercie znajdziesz m.in.:

  •  - scyzoryk dla żeglarzy,
  •  - skórzane pochwy na noże dla żeglarzy, które są pokryte specjalną powłoką odporną na działanie wody morskiej,
  •  - kosmetyczkę wodoszczelną,
  •  - nóż żeglarski,
  •  - plecak i worek wodoodporne i wodoszczelne,
  •  - popielniczkę wyposażoną w pokrywkę,
  •  - nóż żeglarski ratowniczy oraz nóż pływający.

Produkty występują w wielu wzorach i kolorach, co sprawia, że możesz dobrać je do swojego poczucia estetyki oraz wystroju panującego na jachcie. Co więcej, w dużej mierze nawiązują one wyglądem do marynistycznego stylu — mają barwy kojarzone z wodą, a na ich powierzchni umieszczane są symbole cenne dla żeglarzy, jak np. róża wiatru, latarnia morska.

Każdy produkt przemyślano i dopracowano, aby w elegancki sposób uzupełnił Twój pokład, ale jednocześnie podniósł komfort podróżowania. Wycieraczki są np. wyposażone w antypoślizgowe elementy, a także są odporne na działanie promieni UV. Z kolei popielniczki mają zakrywane otwory, aby podczas rejsu nie wydostawał się z nich pył czy żar.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych produktów, a także do składania zamówień. Jeśli nie masz pewności, które rozwiązanie wybrać, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci i przedstawimy charakterystykę konkretnych produktów.